Dr. Suzan Obagi, MD Kimdir?

suzan-obagiDr. Suzan Obagi, dünyanın en saygın kozmetik cerrahlarından ve dermatologlarından biri olarak kabul edilmektedir. Dr. Obagi, Pittsburgh Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dermatoloji ve Plastik Cerrahi Doçenti aynı zamanda  Amerikan Kozmetik Cerrahi Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Dr. Obagi, çok saygın Amerika yayınlarında klinik çalışmaları paylaşılmıştır. Ayrıca; cilt sağlığı, restorasyon, yağ transferi, Botoks, yumuşak doku dolguları, kimyasal peeling, dermabrazyon ve lazer konusunda birçok tıp dergilerinde ve kitaplarda da akademik yayınları yayımlanmıştır. Dr. Obagi Oküloplastik Cerrahlar, Plastik Cerrahlar, Kozmetik Cerrahlar, Ağız ve Çene Cerrahları ve Dermatolojik Cerrahlar dahil olmak üzere spesifik konulardaki cerrahlar için dünya çapında eğitimler vermiştir. Dr. Suzan Obagi ayrıca ABD’de New York Times Style Magazine tarafından üst düzey kozmetik cerrahlardan biri olarak gösterilmiştir.

Nextcell Medical Bilimsel Danışmanı olarak Dr. Obagi, klinik deneyim ve bilimsel bilgilerini birleştirerek, etkili formüle sahip ürünler tasarlanması ve gelişmiş- güvenilir sonuçlar elde edilmesi için çalışmaktadır. Dr. Obagi ve Nextcell Medical’in hedefi, hastaların genel cilt sağlığına ulaşılmasına yardımcı olmak için cilt bakım ürünleri geliştirmektir.

Translate »