SUZANOBAGIMD™ 

FELSEFEMİZ

SUZANOBAGIMD™  ürünleri, cildi etkili şekilde temizleme, koruma ve yenileme basamaklarıyla bilimsel olarak desteklenen bir cilt bakımı geliştirmeye ve sağlamaya adanmıştır. SUZANOBAGIMD™  ürünleri dünyaca ünlü kozmetik cerrahı ve dermatolog Dr. Suzan Obagi tarafından,  yalnızca üzerinde klinik çalışma ve araştırmalar yapılmış güvenli ve etkili içerikler kullanılarak formüle edilmiştir. Eşsiz ve kişiye özel üç aşamalı cilt bakımı oluşturma felsefemizi takip etmek her hastamıza genç ve sağlıklı görünen cilde ulaşmalarında kendilerine özel çözüm sağlar.

3 AŞAMALI SÜREÇ

1.TEMİZLE

Doğru bir cilt temizliği fazla yağı, makyajı ve çevresel kirlilikleri temizlemek için önemlidir. Cildi temizlemek ve bu kirliliklerden arındırmak cilt bakımınızın etkinliğini arttırır ve gelişmiş sonuçlar için zemin hazırlar.

2.KORU

Cilt her gün iklim ya da coğrafi koşullar ne olursa olsun zararlı ultraviyole ışınlarına (UVR) maruz kalır. Cildi ultraviyole ışınlarına karşı korumak yaşlanma belirtilerini azaltmak için en etkili, önleyici adımdır.

3.YENİLE

Döngüyü günlük cilt bakımınızda ”yenileme” basamağını kapsayarak tamamlayın. Bilimsel olarak formüle edilmiş ürünlerimiz yaşlanmış ve hasarlı cildi onarıp canlandırmaya yardımcı olurken, sağlıklı ve göz alıcı parlaklığı açığa çıkarır.

SÖZÜMÜZ

SUZANOBAGIMD ürünleri bilimsel destekli, sonuç veren cilt bakım ürünleri üretmeye adandı. Her ürün klinik çalışmalarla araştırma ve geliştirme süreci doğrultusunda sadece güvenli ve etkili içerikler kullanılarak dikkatlice formüle edildi. Güvenliğe ve çevresel sorumluluklarımıza bağlı kalarak her ürün çevreye zarar vermeden, parfüm ve paraben içermeden ve zararlı olma potansiyeli olan içeriklerin kullanımından kaçınarak üretildi.

Translate »