Şirket Profili

cellogique

Cellogique International LLC, Türkiye’de 2008 yılında 58.250,00 TL’lik sermaye ile kurulmuş bir Amerikan şirketidir. İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan şirket, Genel Müdür Füsun FESLİ yönetiminde faaliyet göstermektedir. Cellogique International LLC, Obagi Medical, Nextcell markalarının tek yetkili Türkiye distribütörüdür.

Dermatologlar ve plastik cerrahların reçetelemesine ve kullanımına uygun Obagi ürünleri, klinik, hastane ve eczaneler kanalıyla hastalara ulaştırılmaktadır. Sadece Türkiye’de, özenle seçilmiş az sayıda güzellik merkezinde doktor reçetelerine girmeyen bazı ürünlerimiz son kullanıcı ile buluşmaktadır.

Obagi medikal ürünleri, özel reçeteli cilt bakım sistemini oluştururlar. Sistem, olgun ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermek ve önlemek için tasarlanmıştır. Obagi Nu-Derm System ürünleri, 1988 yılında Dr. Obagi ve uzman çalışma arkadaşları tarafından geliştirilmiştir.

Obagi Medical Products; güneş ışınlarının yol açtığı deformasyonlar, hiperpigmentasyon (kloazma, melasma, çil), akne, rosacea gibi cilt bozukluklarının tedavisine odaklanmış reçete destekli cilt sağlığı sistemleri olarak geliştirmiştir. Obagi Nu-derm System, bu durumların tedavisinde “ sistem” olarak kullanılan güncel ürünlerden oluşur. Obagi Nu-derm System, Amerika’da doktorların bir numaralı tercihidir. 2007 yılı verilerine göre Amerika Birleşik Devletleri’nde hekim kliniklerinde kullanılan ve satılan markalar  arasında %40 payla pazar lideridir.

Translate »