Şirket Profili

cellogique

Cellogique International LLC, Türkiye’de 2008 yılında 58.250,00 TL’lik sermaye ile kurulmuş bir Amerikan şirketidir. İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan şirket, Genel Müdür Füsun FESLİ yönetiminde faaliyet göstermektedir. Cellogique International LLC, Obagi Medical, SUZANOBAGIMDmarkalarının tek yetkili Türkiye distribütörüdür.

Dermatologlar ve plastik cerrahların önermesine ve kullanımına uygun Obagi ürünleri, klinik, hastane ve eczaneler kanalıyla hastalara ulaştırılmaktadır. Sadece Türkiye’de, özenle seçilmiş az sayıda güzellik merkezinde doktor kontrolü gerektirmeyen bazı ürünlerimiz son kullanıcı ile buluşmaktadır.

Obagi medikal ürünleri, özel cilt bakım sistemini oluştururlar. Sistem, olgun ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermeye ve önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Obagi Nu-Derm System ürünleri, 1988 yılında Dr. Obagi ve uzman çalışma arkadaşları tarafından geliştirilmiştir.

Obagi Medical Products; güneş ışınlarının yol açtığı hazar ve bir çok cilt bozukluklarının giderilmesine odaklanmış cilt sağlığı sistemleri olarak geliştirmiştir. 2007 yılı verilerine göre Amerika Birleşik Devletleri’nde hekim kliniklerinde kullanılan ve satılan markalar  arasında %40 payla pazar lideridir.

Translate »