Temizleme
•Offects™ Exfoliating Cleanser
•Offects™ Hydrating Cleanser
Harekete Geçirme
Uyarma
Yatıştırma&Besleme
Koruma
Göz Bakımı
El ve Vücut Bakımı
 
 

KULLANANLAR NE DİYOR?

 
“Sanatçıların hayatı çok yoğun ve yıpratıcı, bu nedenle cildimin bu kadar koşuşturmaya rağmen hep genç ve sağlıklı kalması için ZO ürünlerini kullanmaya başladım.”

Laura Sorenson, 29
Sanatçı ve Prodüksiyon Firma Sahibi

Laura'nın Cilt Hikayesi
Laura’ nın yoğun iş hayatı uzun süren tedavilere ya da ağır kapatıcılar kullanmaya izin vermiyordu ve cildinin kamera önünde pürüzsüz olması gerekiyordu. Laura’ nın akne sorunu önce etkili bir akne tedavisi ile çözüldü, sonrasında uygun ZO® ürünleri ile sağlıklı, akneden arınmış ve pürüzsüz bir cildin devamlılığı sağlandı.

 “Plastik Cerrahi’ye inanmıyorum. 30 yaşıma geldiğimde, cildi erken yaşlanmaya karşı koruyan ürünlere önem vermeye başladım. İşte o zaman Dr. Obagi’ nin ürünleri ile tanıştım.”


Angela Tesselaar,31
İç Mekân Tasarımcısı

Angela'nın Cilt Hikayesi
Angela mükemmeliyetçidir ve sadece mükemmel cilt bakım ürünleri istiyordu. Başlangıçta bir seri lazer tedavisi ile cilt tonunu düzelttirip, gözeneklerini sıkılaştırdı. Şimdi sağlıklı besleniyor ve düzenli egzersiz yapıyor ve en önemlisi cildinin sağlığı ve gençliğinin devamı için
ZO® Skin Health ürünlerini kullanıyor.

 

 

“Eskiden çok ağır makyaj kullandığım için cildimde akne izlerim vardı. Şimdi ZO® ürünleri sayesinde gün içinde hiç kapatıcı kullanmıyorum.”

Dianne Bedford, 45
Hemşire

Dianne'nin Cilt Hikayesi
Dianne’ nin düzensiz cilt tonu ve akne sorunu etkili bir tedavi gerektiriyordu. Bu sebeple Dianne aknesiz, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için ZO Skin Health ürünlerine güveniyor.

 

 

“Egzersiz yapmaya vaktim yoktu fakat cildimin bakımı ve güzelliği için zaman ayırabilirdim.  ZO® Skin Health ürünlerini kullandıktan sonra egzersiz yapmadan bile kendimi çok iyi hissediyorum.”

Darlene Spring, 56
Tercüman

Darlene'in Cilt Hikayesi
Darlene kendisinden yaşça küçüklerden bile daha enerjik birisidir. Arkadaşları ile dışarıya çıkmaktan hoşlanır ve yeni işi için Brezilya’ya taşınmayı planlıyor. Darlene’ in uzun süreli tedavilere vakti yok ve bu yüzden kullanımı kolay olan ZO® ürünlerini tercih ediyor.

 


“Herkes torunlarımı kendi çocuklarım zannediyor ve bu beni harika hissettiriyor. Teşekkürler Dr. Obagi.”

Marylou Tom, 66
Emekli hemşire

Marylou'nun Cilt Hikayesi
Marylou’ nun, ergenlik çağında iken akne sorunu vardı. Bu sebeple cildinde akne izleri ve lekeler oluşmuştu. Marylou yıllarca kozmetik ürünleri kullandı, önerilen her ürünü satın aldı fakat hiçbiri işe yaramadı. Bu hem zaman hem de para kaybettirdi. Şimdi ZO® Skin Health ürünlerini kullanıyor ve çok mutlu.

 

“Erkek arkadaşım aslında benden 10 yaş daha küçük fakat herkes gibi o da yaşımı tahmin edemeyenlerden. Bu da Dr. Obagi’ nin cilt bakım ürünlerinin neler yapabileceğinin kanıtıdır.”

Edith Nichols, 74
Yönetici

Edith'in Cilt Hikayesi

Edith, genç yaşlarında boş zamanlarını dünyanın her yerinde -Puerto Vallarta, Los Angeles, Avustralya ve Pekin- güneşlenerek geçirdi. Tabii ki sonuçları sürpriz olmadı ve cildinde çok ileri derecede güneş hasarı oluştu. Ellerinde pek çok güneş lekesi, göz ve ağız çevresinde derin kırışıklıklar, çene ve yüz ovalinde sarkmalar meydana geldi. Fakat etkili bir tedavi sonucunda Edith bütün sorunlarından kurtuldu.

Kullanılan tüm fotoğraflar Dr.Obagi'nin hastalarına aittir.


 


© 2010 ZO Skin Health by Zein Obagi, MD